Lajme nga vendi

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kredi 100 milion euro Albtelecom nis nga e para Kompania e telefonise fikse Albtelecom do te ribehet nga e para, qe nga shtrirja e rrjetit dhe sherbimet qe do te ofrohen. Ketij qellimi do t’i sherbeje nje kredi 100 milion euro qe pronari i ri kompanise "Calik Group" mori nga Banka Europiane per Rindertim dhe Zhvillim dhe Banka e Detit te Zi per Tregti dhe Zhvillim. Albtelecom, ne baze te ketij investimi, do te zhvilloje, shtoje dhe permiresoje rrjetin […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of