Lajme nga vendi

14/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Aksioni i tatimeve,gjoba dhe sekuestrime Gjate diteve te para te muajit korrik, grupet e Task Forces kane ushtruar kontroll ne rrethin e Tiranes, Lushnjes, Fierit, Elbasanit, Vlores, Durresit, Kavajes, duke verifikuar subjektet per regjistrimin e tyre ne organin tatimor dhe deklarimin e punonjesve per sigurime shoqerore. Sipas burimeve nga tatimet gjate kesaj periudhe, jane ushtruar kontrolle ne transport per regjistrimin ne organin tatimor dhe levizjen e dokumentuar te mallrave, ne akset rrugore hyrese te qytetit te Tiranes. Konkretisht jane […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of