Lajme nga vendi

26/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Tregtia e lire Mbeshtetje biznesit te vogel Rritja e nivelit te konkurrueshmerise se ndermarrjeve te vogla dhe te mesme (SME) shqiptare ne rajon, ç’ka nxitet nga funksionimi i Marreveshjeve te Tregtise se Lire (MTL) dhe CEFTA mbetet synim paresor per Ministrine e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes, e cila e ka perfshire kete sektor ne nje program specifik per dy vitet ne vijim, benw te ditur burimet zyrtare te “Albinvest”. Permes programit synohet qe te mbahet ne zhvillim forcimi i […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of