Lajme Shkurt nga Rajoni

13/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Rajon – integrimi BE, kritike me rajonin Notat e Bashkimit Europian kanë qenë të ashpra në raport- progreset që ka publikuar kohët e fundit për vendet e Ballkanit, që synojnë të bëhen anëtare të BE-së Serbi, pak elementë për të duartrokitur Përveç disa fjalëve të ngrohta në luftën kundër drogës dhe krimit të organizuar, Komisioni Europian nuk shikon shumë elemente për të duartrokitur Serbinë në raport-progresin e saj të vitit 2010. Raporti përmban mjaft kritika për mungesën e reformave […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of