Lajme Shkurt nga Rajoni

29/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ballkani Vështirësi ekonomike Banorët e Ballkanit po e gjejnë gjithnjë e më të vështirë të plotësojnë nevojat e tyre dhe mbeten pesimistë rreth rimëkëmbjes së ekonomisë së vendeve të tyre, sipas një sondazhi vjetor të realizuar nga “Gallup”. Më shumë se gjysma e 1,000 njerëzve të intervistuar në secilin nga shtatë vendet e Ballkanit Perëndimor të mbuluara në këtë sondazh – Shqipëria, Bosnja, Kroacia, Maqedonia, Mali i Zi dhe Serbia – raportuan vështirësi në menaxhimin e të ardhurave familjare. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of