Lajme Shkurt nga Rajoni

09/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Rajon Festa me pak shpenzime Kriza ekonomike në vendet e rajonit është ndier ndjeshëm te tregtarët me pakicë, të cilët kanë raportuar shitje më të ulëta dhe rrudhje të dorës së konsumatorëve në fundvitin që sapo lamë pas   Maqedonasit i shmangen shpenzimeve pa fre Tregtarët me pakicë në Maqedoni po ndiejnë kufizime, teksa blerësit i janë larguar zakoneve tradicionale dhe nuk po bëjnë shpenzime pa kufi. Tregtarët e dyqaneve u ankuan në ditët e fundit të 2010-s se […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of