Lajme Shkurt nga Rajoni

06/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Maqedoni Në listën e zezë, bizneset me probleme Në një lëvizje për të përmirësuar klimën e biznesit, zyrtarët po hartojnë një “listë të zezë” të biznesmenëve që kanë shkelur ligjin, që kompanitë do të jenë në gjendje ta shikojnë në bazë të abonimit. Ministria e Ekonomisë e Maqedonisë tha se një listë e biznesmenëve të dyshimtë do të jetë gati dhe e disponueshme për abonentët në mes të muajit shkurt. Selvet Baruti, zëdhënës për ministrinë, tha për “Balkan Insight” […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of