Lajme Shkurt nga Rajoni

20/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Serbi Ethet e skontove online Në më pak se një vit, faqet e internetit që ofrojnë blerje në grup fituan dhjetëra mijëra blerës të rregullt dhe shërbimet më popullore janë restorantet, qendrat Spa, kinema, teatër dhe masazhe, duke treguar se edhe në kohë të vështira, njerëzit po kërkojnë për pak luks Kuponët e skontove kanë qenë një mjet popullor marketingu për dekada të tëra nëpër botë, por teknologjia e re dhe kriza financiare e kanë nxitur këtë biznes në […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of