Lajme Shkurt nga Vendi

30/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint PARASHIKIMI BERZH: Kujdes nga kriza greke, më pak remitanca Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim në raportin e saj të fundit për rimëkëmbjen ekonomike, thekson se Shqipëria duhet të ketë kujdes nga kriza greke. Pas Bankës Botërore, BERZH është institucioni i dytë financiar, që për këtë vit, në raportet e saj, thekson se edhe pse rritja ekonomike do të vijojë, kujdesi duhet të përqendrohet në shmangien e ndikimit të ekonomisë së shtetit fqinj, kjo e lidhur me një sërë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of