LAND ROVER DISCOVERY

19/06/2017 11:50 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTani më afër botës së makinave SUV, duke ruajtur të paprekur aftësitë e saj si fuoristradë   KONTAKTI I PARЁ ndryshe nga të zakonshmit, nuk ofron as edhe një metër provë në asfalt. Në vend të asfaltit, vetëm gurë, të tatëpjeta dhe shumë baltë. Me pak fjalë, çdo gjë që duhet për të provuar cilësitë off-road të modelit të ri Discovery, i cili u prezantua “i maskuar”. Bëhet fjalë në fakt për ekzemplarë “para prodhimi” e nuk është çudi, në […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of