Larg standardeve mjedisore

03/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Megjithe rritjen e interesit kohet e fundit, kompanite shqiptare qe ndjekin standardet nderkombetare te menaxhimit mbeten te pakta. çfare eshte Sistemi i Menaxhimit te Mjedisit (ISO 14001 : 2002) dhe pse duhet ai Ne Shqiperi nuk ka asnje biznes privat te certifikuar me Sistemin e Menaxhimit te Mjedisit (ISO 14001 : 2002). Madje, shume pak kompani shqiptare e njohin kete standard te menaxhimit te cilesise. Ato jane kompanite tashme te pajisura me standardet e menaxhimit te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of