Largohet Erjon Luçi si zv.ministër i Ekonomisë

03/02/2020 1:15 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKishte kërkuar me kohë dorëheqjen Zv.ministri i Ekonomisë dhe Financave, Erjon Luçi, është liruar javën e kaluar nga detyra pas një vendimi të Këshillit të Ministrave. “Në mbështetje të nenit 100 të Kushtetutës dhe të pikës 2, të nenit 6, të ligjit nr.9000, datë 30.1.2003, “Për organizimin dhe funksionimin e Këshillit të Ministrave”, me propozimin e kryeministrit, Këshilli i Ministrave vendosi z. Erjon Luçi, zëvendësministër i Financave dhe Ekonomisë, të lirohet nga kjo detyrë. Ky vendim hyn në fuqi menjëherë”, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of