Lehtësimi / Pas 18 majit, rinisin udhëtimet nga toka dhe ajri

11/05/2020 12:03 PM 0 komente

Pas datës 18 maj pritet të fillojnë edhe udhëtimet hyrëse e dalëse në vendin tonë, qoftë nga ajri qoftë nga toka, deklaroi kryeministri Rama në një takim virtual me Komitetin Teknik. “Do të vazhdojmë të konsultojmë me ju të gjitha masat. Deri në datën 18 janë ato që janë. Pastaj do të vijë procesi i hapjes edhe të flukseve për të hyrë në Shqipëri qoftë nga ajri, qoftë nga toka dhe aty do të jetë një tjetër sfidë”. Nga data […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of