Leksione per nje drejtor te ri

05/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Keni marre nje oferte per te drejtuar nje drejtori dhe e keni pranuar. Ja çfare duhet te dini perpara sesa te shkoni ne takimin e pare Qe nga momenti kur keni pranuar oferten, kompania do t’iu ofroje programin mbi te cilin do te bazohet puna juaj. Drejtuesit e afte duhet te dine se çfare do te thone kur te jene ne sallen e mbledhjeve, si do t’i formulojne kerkesat per informacionet, qe kerkojne dhe si do te programojne shtesat […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of