Leximi ynë i votës së sovranit në 30 qershor

08/07/2019 6:27 PM 0 komente

Për herë të parë pas 30 vitesh, shqiptarët u gjendën përpara mungesës së zgjedhjes në votimet e javës së kaluar, në një proces që deri tani është shoqëruar me një kakofoni shifrash dhe marzhe gabimi të nivelit amatoresk. Në pamundësi për të gjykuar, mbi një rezultat të besueshëm përfundimtar të përgjithshëm të votimeve, për vetë kakofoninë e shifrave të shpërndara nga KQZ, “Monitor” ka bërë një lexim të votës së 30 qershorit, duke u kufizuar në 3 momente, që i […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of