LG prezanton Androidin e pare rGW620r

31/01/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Modeli i ri, i prezantuar nga LG, dallohet për veçantitë e tij. Gjëja e parë që do të vini re te ky celular është tastiera “QWERTY”. Ky është një lajm i mirë, kryesisht për të gjithë ata persona që dërgojnë shumë mesazhe dhe email-e nga celulari. Ky aparat ka një mekanizëm lëvizës, gjë që e bën atë të jetë shumë kompakt. Përmasat e tij janë 109 x 54.5 x 15.9 milimetra dhe peshon 139 gramë. është një aparat më […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of