LG prezanton celularin rPopr

27/02/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Një nga kompanitë udhëheqëse në tregun botëror të risive teknologjike, së fundmi ka prezantuar modelin e ri të aparateve të dorës “LG GD510”, ose të quajtur më thjesht, “Pop”. është një nga celularët me prekje më kompakt të dizajnuar deri më sot. Modeli “LG GD510” është për ata njerëz që kërkojnë thjeshtësi në përdorim dhe që nuk e kanë gjetur deri më sot. LG njihet në tregun botëror të celularëve me prekje për modelet si “Prada”. Kjo kompani ka […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of