Ligj per te mbrojtur veten

22/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Gati katër muaj nga miratimi i ligjit “Për investimet e huaja”, biznesi vendas po ndërmerr nismën për të mbrojtur dhe nxitur investitorët shqiptarë. “Monitor” zbulon disa detaje të projektit Ligji “Për investimet e huaja”, i miratuar në shtator të vitit të kaluar nga Kuvendi, duket se do të marrë një kundërpërgjigje nga biznesi vendas. Ndryshimet në ligj shkaktuan shumë debate dhe reagime të forta, si nga politika, ashtu dhe nga biznesi vendas. I konsideruar diskriminues, ligji “Për investimet e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of