Ligj per te mbrojtur veten

23/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintGati kater muaj nga miratimi i ligjit rPer investimet e huajar, biznesi vendas po ndermerr nismen per te mbrojtur dhe nxitur investitoret shqiptare. rMonitorr zbulon disa detaje te projektit Ligji “Për investimet e huaja”, i miratuar në shtator të vitit të kaluar nga Kuvendi, duket se do të marrë një kundërpërgjigje nga biznesi vendas. Ndryshimet në ligj shkaktuan shumë debate dhe reagime të forta, si nga politika, ashtu dhe nga biznesi vendas. I konsideruar diskriminues, ligji “Për investimet e huaja” […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of