Ligji rPer te huajtr i nderlikuar

05/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Flasin, avokat Artur Asllani, avokat Evien Dako nga Zyra e avokatise Tonucci & Partners* Ligji per te huajt per shkak te kontrolleve te rrepta dhe burokratike mund te ndikoje edhe ne nje frenim te interesit te shtetasve te huaj per t’u bere pjese e tregut te punes ne Shqiperi.  Zyra e avokatise Tonucci & Partners eshte nje zyre konsulence juridike, e cila nder te tjerash ndihmon shoqerite e huaja edhe ne fushen e pajisjes me leje pune apo edhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of