Linjë e re / Nisin fluturimet direkte nga Tirana drejt Arabisë Saudite

02/03/2020 10:01 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKompania low-cost “Flynas” ka lajmëruar nisjen e fluturimeve me linjë direkte Tiranë – Riad me çmimet më konkurruese në treg, bëri të ditur Autoriteti i Aviacionit Civil. Themeluar në vitin 2007, “Flynas” është transportuesi kombëtar saudit dhe linja kryesore ajrore me kosto të ulët në Lindjen e Mesme. “Flynas” disponon një flotë prej 30 avionësh Airbus A320, që operojnë në mbi 1100 fluturime në javë, në 17 destinacione vendase dhe 53 destinacione ndërkombëtare. Që nga nisja e fluturimeve, kompania ka […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of