Liria e fjalës në punë

09/03/2020 8:50 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Media sociale dhe punësimi. Kompanitë nuk duhet të përpiqen më t’i bëjnë të heshtin punonjësit e tyre   A mund ta humbisni me të vërtetë punën tuaj sepse postuat një mendim në Twitter, apo se klikuat “Like” në mesazhin e dikujt tjetër? Sado e çuditshme që mund t’u duket kjo, disa punonjësve, të cilët presin që kompanitë ku punojnë t’u përshtaten orëve të tyre të pazakonta të punës, të respektojnë shijet e tyre për kafenë dhe kafshët shtëpiake, përgjigja […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of