“Lodhje nga politika, po kërkohet gjithmonë e më shumë argëtimi”

02/10/2017 1:11 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Drejtorja për Blerjen e të Drejtave Televizive dhe Programeve në Vizion Plus, Mesila Kerkershi   Të gjithëve na ka qëlluar që e enjtja të kthehet në një ditë torturuese para televizioneve ku shumica japin live seancën e radhës në Parlament. Kronika dhe politika edhe në ditë të zakonshme kanë dominimin kryesor të ngjarjeve të ditës. Janë pikërisht këto zhvillime që duket se po shtyjnë audiencën të jetë gjithmonë dhe më e “uritur” për argëtim. Këtë e konfirmon edhe Drejtorja […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of