Lojrat, rfatir u ka trokitur ne dere

05/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Vitin e kaluar importuam 684% më shumë se një vit më parë, lodra dhe lojra fati Shqiptaret duken gjithnje e me shume te prirur per te shpenzuar ne argetim. Importet e pajisjeve per argetim, duke filluar nga lodrat per femije deri tok lojrat e fatit po na kushtojne gjithnje e me shtrenjte. Vetem gjate vitit te kaluar, sipas te dhenave nga ACIT, blerja e ketyre pajisjeve na ka kushtuar 2.5 here me shume se nje vit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of