Lufta biznes-qeveri

05/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Elona Gusmari Biznesi duket se ka arritur dhe fitoren e tij te pare, pasi Gjykata Kushtetuese i ka dhene te drejte atij lidhur me te ashtequajturin “Ligjin e Gjobave Biznesi duket se nuk do te heqe dore lehtesisht nga presionet drejtuar qeverise per te bere te mundur qe te merren parasysh disa nga kerkesat e tij ne lidhje me projektligjin per “Procedurat Tatimore”. Nene te shumta te ketij projektligji jane vene ne qender te debateve te shumta, per […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of