Lufta me ujin

04/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintA mund te ishin shmangur vershimet ne Shkoder Ekspertet me te mire te hidrologjise dhe kaskades se Drinit komentojne situaten me te fundit ne zonen e Nen-Shkodres. Ata e konsiderojne kete si nje katastrofe qe mund te ishte minimizuar. Ervin KOCI Situata tejet e rënduar e ditëve të fundit në ultësirën e Nën-Shkodrës, mund të mos kishte qenë në këto përmasa. Ekspertët më të mirë të fushës mendojnë se natyra i dha një vit kohë qeverisë dhe autoriteteve të zonës […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of