Lulezimi i fasonit

27/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFundviti 2010, si dhe muajt e pare te ketij viti, duket se ka rihapur nje faqe te re per sektorin e fasonit ne vend. Te dhenat zyrtare konfirmojne rritje te ndjeshme te eksporteve ne kete sektor, nderkohe qe industrialistet presin shtim te madh interesi nga kompani perendimore Nga Laura Cela Viti 2011 duket se po rikthehet në një nga periudhat më të mira për industrinë e fasonit në vend, e cila po rigjen partnerët e humbur dhe po rrit volumin […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of