Makijazh i lehte

13/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintZgjerohet gama dhe rritet eficenca. Gjate ketij viti do te vije edhe nje version 4×2 Edhe ky model i ri ndjek me përpikmëri afatet që tashmë ndjekin të gjitha markat për të prezantuar modelet e tyre të rinovuara. Kështu, Land Rover prezantoi gjatë vjeshtës së kaluar versionin Restyling të modelit të mirënjohur Freelander 2, saktësisht 4 vjet pas debutimit të vitit 2006. Përveç një sërë përmirësimesh stilistike nga jashtë dhe brenda kabinës, Freelander 2 i vitit 2011 ofrohet me njësi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of