Makinat e policisë më të bukura dhe të shpejta në botë

31/10/2016 1:46 PM 0 komente

1. Makinat më të bukura dhe elektrizuese të policisë. Një nga më të mirat i përket policisë së Dubait dhe është një BMW i8

 

 

 

 

2. Po ashtu, Policia e Dubait ka edhe një Lamborghini Aventador

2.Lamborghini Aventador

3. Në Itali, policët kanë në dispozicion Lotus Evora S

3 Lotus Evora S

4. Caparo T1 bën pjesë në parkun e makinave të policisë britanike

4 Caparo T1

5. Policia italiane ka po ashtu në përdorim edhe një Lamborghini Gallardo

5.Lamborghini Gallardo

6. Chevrolet Corvette për policinë amerikane? Jo. Është thjesht një rendering, por shumë i suksesshëm

6 Chevrolet Corvette

7. Policia e Dubait patrullon në zona shkretëtirë me një fuoristradë të përsosur, Brabus g63 AMG

7. Brabus g63 AMG

8. Policia gjermane përdor Brabus CLS V12

8. Brabus CLS V12

9. Dodge Charger për policinë amerikane

9 Dodge Charger

10. Lexus IS-F patrullon në Humberside (Britani e Madhe)

10 Lexus IS-F

11. Lotus Evora S për policinë Britanike e po ashtu edhe një Jaguar XF

11 Lotus Evora S

11-2 jaguar XF

12. Një Nissan Gt-R për policinë në SHBA

12 Nissan Gt-R

13. Edhe një herë protagoniste policia e Dubait me Aston Martin One 77

13  Aston Martin One 77

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of