Mali i Zi- Prapaskenat e tregut te pasurive

25/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Mali i Zi, Mark Gjokaj çfare po ndodh ne tregun e pasurive te paluajtshme te Malit te Zi. Si po bie interesi i ruseve per te blere apartamente pas rritjes galopante te çmimeve dy vitet e fundit. Dhe disa nga investimet luksoze qe po realizohen ne bregdetin e shtetit fqinje Mali i Zi gjate dy viteve te fundit ka shenuar rritje te larta te çmimeve te pasurive te paluajtshme. Prandaj, deri tani ka qene me leverdi te merreshe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of