MANIA E TE BERIT GJITHCKA VETE

23/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintDelegimi dhe menaxhimi i bizneseve shqiptare, ku calon dhe cilat jane hapat qe duhen ndjekur per te kaluar pergjegjesite Detyra e menaxherit nuk është të bëjë gjithçka, sepse ai është mbikëqyrës dhe menaxhon e mbikëqyr vartësit e tij, me qëllim që ata të bëjnë punën e tyre Menaxhimi i biznesit është një proces i vazhdueshëm, që i përshtatet ndryshimeve që, zakonisht, nuk nënkupton shtypjen e një butoni, por një proces që kërkon kohë, kërkon informacion, që kërkon një mënyrë për […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of