Marina e Greqisë ka nevojë për restaurim.

12/10/2020 9:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Një përplasje e paparashikuar. Turqia zotëron anije më të shumta dhe më të reja   “Ne u dhamë turqve një mësim në artin e lundrimit”, mburret Andreas Stefanopulos, një rezervist në marinën e Greqisë, shkruan The Economist. Në Athinë, nuk është zbehur ende patriotizmi agresiv që përfshiu vendin pas një përplasjeje në Mesdheun Lindor më 12 gusht, kur një fregatë e re turke pësoi dëme të dukshme, ndërsa fregata 40-vjeçare greke shpëtoi e padëmtuar. Gjendja morale e Forcave të Armatosura […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of