Markat lokale hasin rezistencë nga njësitë e tregtimit

07/06/2021 11:16 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintJo të gjithë markat shqiptare e kanë të lehtë të hyjnë në njësitë e tregtimit, ku më pas janë një sërë elementesh të tjera, përfshirë lëvizjen e tyre marketing që bind konsumatorin për t’i zgjedhur. Depërtimi në treg varet gjithmonë nga lloji i industrisë ku bën pjesë, cilësia që ofron, kapaciteti prodhues, marketingu apo mundësia për të përballuar tarifat që aplikohen. Markat lokale kur janë në industri me mbingopje prodhimi dhe importi e kanë të vështirë të hyjnë në dyqane, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of