“Markat nuk lëkunden nga COVID-19, shitjet i rikthehen normalitetit”

15/06/2020 9:24 AM 0 komente

Era Xhabafti, Partner i brandeve (Lui Jo, Boggi Milano)   Dyqanet që tregtojnë marka mesatare apo luksoze nuk pritet të lëkunden lehtë nga goditja e COVID-19. Era Xhabafti, partner i brandeve “Liu Jo” dhe “Boggi Milano” në Tiranë, tha se gjatë kësaj kohe shitjet janë rikthyer në normalitet, madje në maj ishin më të larta se viti i kaluar. Më të rrezikuar, sipas saj, janë dyqanet pa identitet, të cilat mund të shkojnë drejt falimentit në kushtet kur blerësit që […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of