Marketing Online 70% me efikasr

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Generation Next ka vetëm disa muaj që ka nisur aktivitetin dhe fillimi, sipas dy aksionerëve, ka qenë i mirë dhe synojnë të rriten gradualisht. Fillimisht, e kanë nisur me shërbime grafike, por, me kalimin e kohës, i kanë bindur klientët të reklamojnë ‘faqet e internetit dhe produktet e tyre nëpërmjet ‘e-mail’- it. Ata thonë se në shërbimin e marketingut ‘online’ ka perspektivë dhe për momentin në këtë treg nuk ka shumë konkurrencë. "Kemi klientë disa biznese në dizenjim, mirëmbajtje, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of