Marketingu i ralor-ve

06/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Si konkurrojnë në treg operatorët e telefonisë së lëvizshme, që xhirojnë mbi 40 miliard lekë çdo vit. Kompanitë ecin mbi plane të qarta marketingu, ku shpenzimet më të mëdha janë për reklama e studime tregu Kur çdo ditë ulesh përballë ekranit të televizorit dhe lëviz pultin nuk mund të shpëtosh kurrsesi pa ndjekur një spot publicitar të ndonjë prej kompanive celulare që veprojnë në vend. I njëjti fenomen të ndodh edhe kur shfleton median e shkruar, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of