Marredhenie me te mira me Rusine

15/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Nils Andersen dhe Anatoly Chubais[1] Financial Times  A do te permbushen pritshmerite tonar Kjo eshte pyetja qe mund t’i kene bere vetes shume njerez te biznesit ne kohen kur filluan negociatat per nje marreveshje te re mbi marredheniet e ardhshme midis Bashkimit Europian dhe Rusise. Bizneset ne Bashkimin Europian (BE) dhe Rusi kane ndjekur me vemendje bisedimet zyrtare ne pritje qe vendosja e keyre lidhjeve zyrtare midis dy ekonomive tona te mund t’i pergjigjej nivelit te marredhenies se […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of