MARReZIA E CMIMEVE

23/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNga 5% deri ne 20%, jane rritur cmimet e produkteve me te domosdoshme per familjet. As produktet e importit dhe as ato vendase nuk i kane shpetuar rritjes se furishme te cmimeve   Të gjithë duhet të mësohemi me faktin se për të kryer shpenzimet ushqimore të përditshme nuk do të na duhet më e njëjta sasi parash si pak muaj më parë. Rritja e çmimeve të produkteve ushqimore është e pashmangshme. Supermarketet mundohen të konkurrojnë pikat e vogla të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of