Marshimi i gjatë i Macron

26/11/2018 11:23 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintPse dhe si Emmanuel Macron po përpiqet të udhëheqë Europën. Ambiciet e Presidentit francez janë të mëdha, por të domosdoshme. Realizimi i tyre do të jetë i vështirë   Së bashku me një pjesë të madhe të kolegëve të tyre, liderët e sotëm të Francës dhe Gjermanisë, Emmanuel Macron dhe Angela Merkel, ishin të pranishëm në ceremoninë e mbajtur në Harkun e Triumfit, në kujtim të përfundimit të Luftës së Parë Botërore, kohë nga e cila kanë kaluar 100 vjet, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of