“Mbështetja për programin 100 fshatrat, kategoritë që përfitojnë nga bujtinat tek stanet”

29/01/2018 5:26 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintSofjola Kotelli, Drejtor Kabineti në Ministrinë e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural   Katër ministritë, insitucionet vendore por edhe Fondi Shqiptar i Zhvillimit dhe donatorët do të orientohen drejt mbështetjes së programit “100 fshatrat”. Drejtorja e kabinetit në Ministrinë e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Sofjola Kotelli, në një intervistë për “Monitor”, nënvizon se paketa e mbështetjes është gjithëpërfshirëse, si për bizneset ekzistuese, edhe ato të reja. Disa nga kategoritë që do të përfitojnë këtë mbështetje do të jenë bujtinat, subjektet me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of