Mbeten vetem 340 milion leke

23/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFondi i rezerves se Keshillit te Ministrave eshte pothuajse i boshatisur, dhe ne keto kushte Ministria e Financave ngre alarmin duke kerkuar qe te merren masa te rrepta per periudhen qe i ka mbetur ketij viti. Deri ne fund te muajit shtator jane shpenzuar rreth 1.47 miliard leke nga 1.8 miliard leke te planifikuar per te shpenzuar deri ne fund te vitit. Fondi i rezervës së Këshillit të Ministrave është pothuajse i boshatisur, dhe në këto kushte Ministria e Financave […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of