Mbijetesa

09/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Bizneset e keqmenaxhuara jane sot ne veshtiresi per te paguar kredite e marra ne banka. Ne kete situate, bankieret dhe ekspertet e ekonomise thone se vetem me te aftet do te mbijetojne, nderkohe qe te tjeret mund te dalin me rdhimbjer nga tregu. Koha pwr menaxhim strategji tw bizneseve Nga Laura Cela Ndërkohë që numri i bizneseve “borxhlinj” të paditura në gjykatë nga bankat rritet, drejtuesit e bankave po ngrenë gjithnjë e më shumë shqetësimin e përballjes me sipërmarrës […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of