Mbizotëron pesimizmi te bizneset

14/01/2020 9:41 AM 0 komente

Si e presin ecurinë e aktivitetit sipërmarrjet kryesore në vend. Cilat janë parashikimet e eksportuesve më të mëdhenj, përfaqësuesve të sektorëve më të mëdhenj të ekonomisë, e deri te tendencat e pritshme të konsumit. Gazetarët e “Monitor”, Blerina Hoxha, Nertila Maho, Ledina Loga, Deada Hyka, kanë intervistuar përfaqësues të kompanive dhe të shoqatave të biznesit Një nga prodhuesit më të mëdhenj të këpucës për eksport, kompania FITAL shkurtoi numrin e linjave të prodhimit nga 9 në 7 me 2019, teksa […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of