Me besim te ndryshimi

20/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNga Albi Greva* Ky titull e ka zanafillën tek ato çfarë ne shikojmë e jetojmë në jetën tonë të përditshme, në nevojat që shpesh na thërrasin për ndihmë, tek ajo energji dhe forcë e bashkëqytetarëve tanë, që ende nuk është në funksion të njerëzve, tek ata që presin mbështetjen dhe ndihmën qytetare. Ka aq shumë për të bërë, ka aq njerëz që mund të kenë kurajën për të vënë në shfrytëzim aftësitë e tyre në ndihmë të komuniteteve në nevojë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of