Me hapa te vegjel

15/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Si ka qene ecuria e skemave te pensioneve private gjate vitit 2007. Arsyet e permasave te vogla te ketij tregu Tregu i pensioneve private mbetet ne permasa te vogla. Viti 2007 ishte viti i dyte i aktivtetit per institutet private te pensioneve dhe sipas rezultateve te ketij viti mund te nxirren rezultatet e para krahasuese. Krahasuar me vitin 2006, rritja e numrit te kontribuesve ne keto skema ishte vetem 9.6%, per nje numer total prej 2872 […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of