Me shume komfort ne liri te plote

18/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Mund të jetë thjesht një përshtypje, por mes dy fuoristradave binjake Compass dhe Patriot, është kjo e fundit e cila dallon më shumë për impaktin emotiv dhe origjinalitetin. Ky model i përshtatet më së miri shijeve tipike amerikane, meritë kjo e karrocerisë plot cepa dhe muskuj, të cilat i dhurojnë pamjes së makinës një ndjenjë force, lirie dhe aventure. Jo rastësisht Patriot është modeli i parë që përfiton nga përmirësimet e aplikuara nga teknikët e kompanisë amerikane. Sidomos bien […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of