Me shume marketing

25/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Dr. Ilirjan Lipi   Marketingu i qendrave qe merren me programet e kontabilitetit te informatizuar Qendrat e prodhimit te programeve per kontabilitetin e informatizuar ofrojne programe per bizneset per te mbajtur ne menyre te informatizuar kontabilitetin e tyre. Dy pioneret e pare ne kete fushe jane Instituti i Modelimeve ne Biznes dhe Infosoft Software Developer dhe i kane fillimet e tyre ne Shqiperi ne vitin 1991. Nese ne fillimet e tyre ato ofronin vetem nga nje produkt, sot […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of