Me shume ndikim tek klientet

30/06/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Në shitjen e elektroshtëpiakeve konsiderohet si një formë marketingu efikas. Sipas menaxheres së marketingut për rrjetin Neptun, Joana Korimi, kjo formë zbatohet pothuajse çdo javë, si promocion brenda dyqaneve apo në hyrje të tyre. “Ky promocion zhvillohet për të reklamuar produkte të reja, për të treguar aspekte të veçanta të përdorimit të tyre apo dhe për të komunikuar skema të ndryshme qe ne aplikojmë për klientin përfundimtar (si shorte etj)”, -thotë znj.Korimi. Sipas saj, ky lloj marketingu ka ndikim […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of