Me te medhenjte 2007

05/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Shpëtim Luku Numrat sasiore sigurohen nga tregje te tilla si telekomunikacionet, karburantet dhe cigaret. Surprizat gjate vitit te kaluar, ngjitjet, zbritjet, hyrjet dhe daljet nga lista jone. Ja kush jane kompanite VIP te vitit te kaluar. Kur ne vitin 1990 ndryshoi sistemi ekonomik dhe politik ne Shqiperi filloi nje “vrap” tjeter: vrapi drejt nismes se lire çka do te thote vrap drejt milionave. Kjo eshte nje gare qe zhvillohet prej afro 17 vitesh ne vendin tone. E tille ishte […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of