Mediat rne sherbimr fiskut

07/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Agim Dobi Leksione nga shkrimi i New York Times. Si mund ta shfrytezoje administrata tatimore informacionin qe mbledhin dhe japin mediat Shqiperia, e vleresuar nga organizmat nderkombetare si nje nga vendet me korrupsion te larte, veçanerisht persa i perket administrates fiskale, pak ose aspak ka terhequr vemendjen e analisteve persa i perket marredhenieve te medias me administraten fiskale. Ne kete pikepamje administrata fiskale, duke mos e konsideruar median si nje prej bashkepunetoreve me te vlefshem te saj ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of